Ubytování resortu Aurum v Černém Dole

Resort Aurum nabízí špičkové ubytování pro 150 hostů v jedno i více lůžkových pokojích, nebo v rodinných apartmánech. Můžete si vybrat mezi moderním 4* horským hotelem Aurum a nedalekým historickým hotelem Pošta.

V budově hotelu Aurum je všem ubytovaným hostům resortu k dispozici jedno z největších wellness v Krkonoších a největší fitness zóna. Hoteloví hosté mohou využívat profesionálně vybavenou posilovnu a cardio zónu, finskou saunu, vířivku, krytý bazén, masáže, tenisové kurty a multifunkční hřiště.

K Resortu Aurum patří tradiční česká restaurace Pošta a restaurace Aurum, která nabízí jak českou, tak mezinárodní gastronomii. Obě restaurace svým hostům nabízí jídla připravovaná z kvalitních lokálních surovin.

Resort Aurum je vhodný i pro ubytování s dětmi, nabízí jim aktivní vyžití ve vnitřních i venkovních prostorech.

Pro pořádání firemních akcí máme neustále k dispozici technicky plně vybavený konferenční sál. Pokrytí wi-fi je naprostou samozřejmostí, ale kromě technických vymožeností můžete ocenit i venkovní letní posezení u ohniště nebo blízké sjezdovky v zimě.

Ať už si vyberete Resort Aurum pro svou dovolenou, prázdniny, prodloužený víkend nebo pracovní setkání, garantujeme vám jedinečné zážitky, které váš pobyt v našem resortu učiní nezapomenutelným.

Připravujeme