Služby Resortu Aurum

Resort Aurum poskytuje komfortní služby jednoho z největších wellness komplexů v Krkonoších. Slovo odpočinek zde dostává skutečný význam.


Wellness hotel
v pravém smyslu

Dopřejte svému tělu blahodárné teplo finské sauny, uvolňující sílu vířivky a nebo využijte vyhřívaný vnitřní bazén.

Vybrat si také můžete ze širokého spektra masáží, mezi které patří například aroma masáž zad, šíje či masáž lávovými kameny. Vaše tělo vám bude vděčné.
 


Fitness v Krkonoších

Pokud jste, v dobrém slova smyslu, závislí na pohybu a cvičení, nemusíte slevit ze svých zvyků ani během pobytu v Resortu Aurum.

Plně vybavené fitness a cardio centrum je hostům k dispozici zdarma. Stejně jako multifunkční tělocvična, kde si zahrajete stolní tenis nebo badminton, můžete cvičit jógu nebo vyplavit adrenalin boxem. Nedaleko hotelu najdete venkovní sportoviště Resortu Aurum vhodné pro tenis, basketbal, volejbal a mnoho dalších sportů.


Zorganizujte teambuilding
v Krkonoších

V letních měsících nabízí Černý Důl celou řadu zážitků od společné túry po vrcholcích Krkonoš po paraglide nebo golf. V zimě si můžete zalyžovat přímo v nedalekém skiareálu nebo vyrazit na běžky.

Co by to bylo za firemní akci bez seriozních prezentací nebo seminářů. Svým diskusím a myšlenkám můžete dát prostor v jednom z našich konferenčních sálů. Velký sál pojme 50, respektive 100 osob, malý sál 30 osob.

K dispozici vám bude data projektor, ozvučení, flip chart a vysokorychlostní Wi-Fi. Občerstvení vám zajistíme na míru nebo si můžete vychutnat oběd v jedné z našich restaurací v Černém Dole. Pro firemní akce s ubytováním můžete využít kapacity Resortu Aurum.  Po náročném dni můžete zrelaxovat v našem hotelovém wellness.