Restaurace resortu Aurum v Černém Dole

Restaurace s moderní evropskou kuchyní, která klade důraz na kvalitu a čerstvost surovin. Pravidelně připravujeme sezónní pokrmy a to nejlépe z lokálních surovin.


RESTAURACE Aurum

Restaurace Aurum disponuje kapacitou 100 osob, v letních měsících navíc s posezením na terase s výhledy do hor pro dalších až 30 osob. Kromě stravovacích služeb můžete využít ubytování v atraktivní lokalitě Krkonoš ve wellness hotelu Aurum.


RESTAURACE POŠTA

Restaurace Pošta je součástí Resortu Aurum. Tradičně pojatá restaurace, zakládající si na stylové atmosféře a skvělé české kuchyni připravované podle tradičních receptů a z maxima dostupných lokálních surovin. To vše ve vás zanechá skvělý zážitek.

STÁHNOUT JÍDELNÍ LÍSTEK


Ford Bar Aurum

Oáza pro váš pobyt na sjezdovkách ski areálu Černý Důl. Přímo u lanovky Saxner, vždy plně vybavený skvělou nabídkou jídel, typických pro horské menu. To je Ford bar Aurum.

Díky zázemí Resortu Aurum můžeme nabídnout plnohodnotnou kuchyni. Ať už vás do Ford baru přivede hlad, nebo třeba chuť na svařené víno anebo limonádu, užijete si pohled na zasněžené svahy Černé hory z našich venkovních lehátek


SPORT A BAR MOHOU BÝT SKVĚLOU KOMBINACÍ

Součástí multifunkčního hřiště Resortu Aurum je sportbar, jehož zázemí lze využít například během sportovních turnajů a podobných sportovních akcí, které pro vás po dohodě rádi zorganizujeme. Turnaj ve volejbale se zajištěným občerstvením může být vítaným zpestřením vaší firemní akce.

Vedle venkovního sportoviště je našim hostům k dispozici posezení pod pergolou a ohniště, kde mohou strávit některých z letních večerů se svou rodinou nebo přáteli. K opékání buřtů nad ohněm vždy přijde vhod dobře vychlazené pivo.