MÍT SE BÁJEČNĚ DNEM I NOCÍ

Apartmány Residence Aurum se nachází v Černém Dole - centru panensky čisté přírody, ideálním místě pro aktivní rodinnou dovolenou.

Zbrusu nová čtyřhvězdičková Residence Aurum nabízí 30 apartmánů, dispozičně řešených jako 3+kk, 2+kk, 1+kk a mezonetové jednotky.

Lokalita

Černý Důl je malebné horské středisko nacházející se na úpatí Černé hory mezi Vrchlabím a Janskými Lázněmi. Díky skvělé poloze resortu můžeme našim hostům nabídnout celou řadu venkovních aktivit ve všech ročních dobách, od zimního lyžování, skialpu a běžek, až po kola, horskou turistiku nebo rodinné výlety po tematických a naučných stezkách.

Gastronomie

Restaurace Pošta je součástí Resortu Aurum. Tradičně pojatá restaurace, zakládající si na stylové atmosféře a skvělé české kuchyni připravované podle tradičních receptů a z maxima dostupných lokálních surovin. To vše ve vás zanechá skvělý zážitek.

Pro všechny, kteří touží využívat zázemí čtyřhvězdičkového hotelu a zároveň si vychutnat chvíle uprostřed horských vrcholů, přímo v první zóně krkonošského národního parku, máme přichystanou opravdovou perlu! Součástí resortu Aurum je také Pražská bouda, jedna z nejznámějších a největších bud tyčících se nad Pecí pod Sněžkou. Tato kouzelná, historicky významná budova Vám nabídne večerní posezení i ranní pohodu přímo uprostřed lyžařských, běžeckých a turistických tras. Na výlet na Pražskou boudu vás vyvezeme rolbou.

Nabízená menu jsou složená z klasické české kuchyně doplněné o nabídku vegetariánských jídel, pochutnat si tak budete moci například na pečené kachně, ale také na lehkých bezmasých jídlech. Restaurace Pražská bouda disponuje vnitřním dětským koutkem a kulečníkem, je také vhodným místem pro soukromé oslavy, teambuildingy a školení.

V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat naši recepci pro dohodnutí termínu a času Vašeho výletu.

Jak se k nám dostanete

PRAHA – nejrychlejší spojení po dálnici D11 do Hradce Králové, dále do Jaroměře a po silnici číslo 37 do Trutnova, odtud směr Svoboda nad Úpou (č. 296) a ze Svobody nad Úpou po silnici č. 297 na Janské Lázně - další možností je jet po dálnici E65 na Mladou Boleslav, dále po silnici č. 16 na Jičín, Novou Paku, Vrchlabí a pak k nám do Černého dolu

BRNO – po silnici E461 do Svitav, odtud po E442 přes Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice na Hradec Králové, dále do Jaroměře a po silnici číslo 37 do Trutnova, odtud směr Svoboda nad Úpou (č. 296) a ze Svobody nad Úpou po silnici č. 297 na Janské Lázně

OSTRAVA – po dálnici D1 na Olomouc a odtud po silnici E442 přes Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice na Hradec Králové, dále do Jaroměře a po silnici číslo 37 do Trutnova, odtud směr Svoboda nad Úpou (č. 296) a ze Svobody nad Úpou po silnici č. 297 na Janské Lázně

Informace o autobusovém spojení naleznete zde: