Royal Apartments Aurum
v Krkonoších

VAŠE BUDOUCNOST NA SKVĚLÉ ADRESE

Prodej apartmánů zahájen!

V Resortu Aurum nemusíte být jen hostem. Staňte se majitelem některého z moderních investičních apartmánů v Krkonoších, které jsou součástí Resortu Aurum. Apartmány jsou určené pro vlastní rekreaci i stabilní výnos, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy je majitelé sami nevyužívají.

Royal Apartments Aurum nabízí 53 apartmánů s dispozicemi 1+kk a 2+kk.

Investiční projekt Royal Apartments Aurum vám nabídne hned několik benefitů současně:

  • Celoročně turisticky zajímavá lokalita zajišťuje stabilní obsazenost a příjmy z pronájmu
  • Vysoce vyhledávaná lokalita v zimní sezóně
  • K dispozici vám bude zdarma největší wellness a fitness zázemí v Krkonoších, které je součástí  Resortu Aurum
  • Žádné starosti s organizací pronájmu a servisem, vše zajišťuje profesionální servisní agentura Resortu Aurum
  • Zhodnoťte Vaši investici od 4% ročně
  • Využijte možnosti hypotečního úvěru s nízkými investičními náklady a minimálním vkladem

Soukromé apartmány v Resortu Aurum, největším rodinném rekreačním komplexu východních Krkonoš, se pro vás stanou jedinečným zázemím pro vaši rekreaci a současně perspektivní a stabilní investicí.

Více o prodeji apartmánů Aurum

Residence Aurum B

Residence Aurum B je v těsné blízkosti apartmánů Aurum. Jedná se o dvě samostatné investiční jednotky dispozičně řešené jako dvoupodlažní 3kk. Stejně jako u projektu Residence Aurum zajistí komerční pronájem jednotek v době, kdy je majitelé sami nevyužívají místní profesionální servisní organizace. Majitelé take mohou zdarma využívat jednu z největších wellness zón v Krkonoších a profesionálně vybavené fitness, vnitřní krytý bazén, venkovní multifunkční sportoviště a vnitřní i venkovní dětské hřiště. Termín dokončení projektu je duben 2022.

Roubenky Aurum

Roubenky Aurum jsou dalším z projektů čtyřhvězdičkového Resortu Aurum, největšího rodinného rekreačního komplexu, ležícího v srdci východních Krkonoš. Roubenky Aurum se nachází na krásném, klidném místě v Černém Dole (vesnici Čistá) obklopeném horami a panenskou přírodou. Právě vznikající projekt Roubenky Aurum nabídne 8 jednotek dispozičně řešených jako 3kk umístěných ve 4 roubenkách.

VYPRODÁNO

Investiční apartmány Residence Aurum

Investiční apartmány s nadstandardními službami čtyřhvězdičkového wellness hotelu

Residence Aurum jsou moderní investiční apartmány v srdci Krkonoš určené pro vlastní rekreaci i stabilní výnos, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy je majitelé sami nevyužívají.

Residence Aurum nabízí 30 apartmánů s dispozicemi 3+kk, 2+kk, 1+kk a mezonetové byty. Termín dokončení je stanoven na jaro 2022.